שיתופי פעולה עסקיים

טריכום מתגאה בשיתופי פעולה עסקיים עם מגוון חברות במגוון ערוצי פעילות. אנחנו מציעים לחברות המשתפות איתנו פעולה זני קנאביס מהברידרים (יצרנים) הטובים ביותר שיש בשוק בקנאביס העולמי. את הבנק הגנטי אנו מחזיקים בבלעדיות והחברות נהנות מזנים משובחים שייבאנו מהמגדלים הטובים בעולם.
מתקן הגידול שלנו מממש את יכולת הייצור שלו לגידול פרמיום אינדור מוקפד עבור חברות קנאביס שאין ברשותן יכולות ייצור בסטנדרט הבינלאומי שהקמנו. כל שיתוף פעולה עם טריכום מיוצג על ידי מדבקת "תו התקן של טריכום", המאפשרת לזהות בקלות על גבי האריזה שהמוצר גודל על יד TRICHOME.

COLLABORATE

AF

APPLE FRITTER

AF של VIBEZ הוא מותג ישראלי בבעלות משותפת של מתקן הגידול טריכום וחברת Greenboys הישראלית. במסגרת שיתוף הפעולה, טריכום אחראית על ייצור תפרחות מזן Apple Fritter במתקן הגידול אינדור של החברה. מותג AF הוא המוצר המוביל כיום בשוק הרפואי בישראל, המציע למטופלים איכות גידול פרמיום מתקדמת במיוחד. לא בכדי, דורג כאחד מחמשת המותגים המובילים במכירות בחצי השנה הראשונה להקמתו מרגע הקמת השותפות.
AF הוא זן היברידי עשיר ב-THC ובעל למעלה מ- 3% טרפנים. פרחו מאופיין בטריכומות רבות, צבעו ירוק זית וגוון סגלגל עמוק. הזן ידוע בעל טעמי תפוח מתוק חמוץ, גבינה וסוכריות, הודות לשילוב העשיר של הטרפנים: קריופילן ,לימונן פינן ומירסן. AF מסייע במצבים של כאב, לחץ ודיכאון.
הגנטיקה מגיעה מחברת GENETICS NASHA הספרדית והזן הייחודי מגודל בבלעדיות בחברת טריכום

Green Clover

GELATO

הזן המשווק תחת המותג Green Clover נקראG41 – זן היברידי בעל אופי אינדיקה דומיננטי שנוצר מהכלאת הזנים ג'לאטו וגושרס. ההצלבה המרתקת נעשתה מהגנטיקה של חברת GENETICS NASHA הספרדית והזן הייחודי מגודל בבלעדיות בחברת טריכום.G41 גדל בבית הגידול ומתקן האינדור המתקדם ביותר בישראל בבעלות טריכום. בשיתוף הפעולה עם חברת Together המשווקת את Green Clover, טריכום גם סיפקה את הזן עצמו וגם גידלה את התפרחות למקסימום המיצוי של הזן. Green Clover מייצר השפעה מרגיעה המפיגה מתחים, דאגות, כעסים, חרדות ותחושות מועקה. את תחושות אלו מחליפות אופוריה, שלווה ורוגע.

Freud

פרויד הוא זן קנאביס היברידי מבית קנאשור (Cannasure). במסגרת שיתוף הפעולה השתמשנו ביכולת הייצור של מתקן הגידול שלנו עבור מיקסום הזרעים שקאנשור הביאו עמם, ייצרנו עבורם תפרחות באיכות גבוהה וקבועה באמצעות הליך הגידול הייחודי שבנינו, המאפשר שליטה מלאה בכל הפרמטרים שהצמח צריך.
קנאשור חברה למספר בתי גידול שונים שקיבלו את אותם הייחורים בדיוק, ואצלנו בטריכום הגיע התוצר למיקסום היכולת ולהיקף ייצור מקסימלי עם 24.4% THC. פרויד היה שיתוף הפעולה הראשון של טריכום שכלל שימוש ביכולות המתקן. תאריך קציר האצווה האחרונה שגודלה במתקנינו היה ביולי 2022. 

מפתחי הזנים שלנו

breeders

מפתחי הזנים שלנו

breeders

למה

trichome

למה

trichome

מתקן גידול חדשני וטכנולוגי

אגרו-טק פוגשת פארמה-טק במתקן INDOOR

סטנדרטיזציה בינלאומית

פיתחנו את סביבת הגידול האידיאלית והמתקדמת ביותר לייצור צמח בסטנדרטים בינלאומיים שטרם נראו כאן בישראל

מומחי קנאביס בינלאומיים

הצוות שלנו מורכב ממומחים בעלי ניסיון, ידע ושם עולמי עם ניסיון כולל של 30 שנה בתחום הקנאביס

INDO

מותג פרימיום

TRIPACK

בית האריזה

COLLABORATE

שיתופי פעולה

GROWING

מתקן הגידול