מתקן הגידול שלנו

Trichome בעלת מתקן ה-INDOOR הגדול והמתקדם ביותר במזרח התיכון לגידול קנאביס. עשרה חדרי גידול לריבוי והפרחה המתפרסים על כ-4000 מ״ר של עוצמה, במתקן ייחודי בן שני מפלסים. למתקן יכולת ייצור שנתית של כשישה טון תפרחות קנאביס state of the art, משלב הזרע ועד למוצר מוגמר, ארוז באהבה ומוכן לשימוש, תוך הקפדה על טריות , זמינות ומהירות מרגע הקציר ועד לשימוש הצרכן.

growing

כדי לייצר תפרחות באיכות גבוהה וקבועה, בנינו הליך גידול עם שליטה מלאה בכל הפרמטרים שהצמח צריך, החל מכמות המים המדויקת, דרך מערכת מיזוג מתקדמת, בקרה על עוצמת הרוח, הלחות, והטמפרטורה הנדרשת. חשבנו על כל הפרטים, קטנים כגדולים, כדי לספק למטופלים פרח קנאביס שהוא הקסם שבאמנות, פלא הטבע והבריאה.
סטנדרטיזציה מלאה של תהליך הגידול מאפשרת לנו לייצר במתקן את התפרחת הטובה ביותר בשוק, כאשר כל קציר שלנו שואף להדירות, ארומה, מראה, גודל ומרקם הטובים ביותר. 4 שבועות בלבד מהרגע שהצמח נקטף, הוא נכנס לתהליך האריזה.
כשאתם בוחרים ב-Trichome, אתם מקבלים זנים שנבחרו בקפידה, עם בנק גנטי משובח שייבאנו ממפתחי הזנים הטובים ביותר בעולם. אנחנו גאים לספק תוצרת משובחת השומרת על איכות, גודל וארומה זהה בכל פעם מחדש.

סטנדרטיזציה מלאה של תהליך הגידול

One stop shop מזרע לאריזה

סביבת גידול מבוקרת ומפוקחת בשליטה מלאה

טריות - 4 שבועות בלבד מהקטיף ועד לתהליך האריזה

זנים איכותיים עם בנק גנטי משובח

חותמת האיכות של

TRICHOME

חתימת האיכות של

trichome

מתקן גידול 4000 מ״ר הגדול במזרח התיכון

בלעדיות מקומית על הבנק הגנטי של הצמח

עשרה חדרי גידול לריבוי והפרחה

רצף טיפולי - 365 ימים בשנה

יכולת ייצור של כ- 6 טון תפרחות בשנה

צוות מומחי קנאביס בעלי שם עולמי

INDO

מותג פרימיום

TRIPACK

בית האריזה

COLLABORATE

שיתופי פעולה

GROWING

מתקן הגידול