קצת עלינו

Trichome היא חברה ישראלית שהגיעה לעשות מהפכה בשוק הקנאביס הרפואי בישראל.
אנחנו מייצרים פרחי קנאביס מתוך תשוקה אדירה ואהבה ליצירה בשיטת דיוק מעוררת השראה, ומתרגשים להעניק איכות חיים חדשה לאלפי משתמשים שייהנו כעת מרצף טיפולי מדויק, ללא אכזבות.
המוצרים שלנו פותחו על ידי מומחי קנאביס בעלי ידע וניסיון של שנים בתחום, במאמץ אדיר להבטיח שכל תוצרת שתקבלו מאיתנו תהיה טובה יותר, איכותית יותר וחוויתית עם ארומה וטעם משובחים במיוחד.
אנחנו גאים על החיבור המדויק ומעורר ההשראה שיצרנו בטריכום בין פלאי הטבע לפלאי הטכנולוגיה, במתקן INDOOR תעשייתי הגדול ביותר במזרח התיכון לייצור קנאביס. התוצרת המקומית שלנו תשפר בקרוב מקצה לקצה את איכות החיים של מטופלי הקנאביס בארץ ובעולם.

החזון שלנו

החזון שלנו

אנחנו מאמינים, שקנאביס יכול לשפר חיים, לחולל שינויים מרחיקי לכת בחייהם של מאות אלפי מטופלים ולייצר הזדמנויות חדשות בשוק הבריאות והרווחה. אנחנו גאים בגידול קנאביס מתקדם וטכנולוגי, כזה שמעניק הרבה כבוד לשושלת הגנטית וההיסטוריה של כל זן.
את העשייה שלנו אנחנו עושים מתוך תשוקה אמיתית לתחום ותחושת שליחות גדולה, כאשר כלל המוצרים שלנו מיוצרים על ידי מומחי קנאביס בעלי שם עולמי, החולקים איתנו את התשוקה למוצר, מזרע – לאריזה.
רוב הפתרונות הקיימים היום בשוק לצריכת קנאביס מספקים מענה חלקי ולא אחיד, באיכות משתנה וזמינות מוגבלת. זיהינו צורך וביקוש לתפרחות באיכות גבוהה עם אספקה קבועה בבתי המרקחת ואנחנו כאן כדי לייצר שינוי.
הפתרון של Trichome מביא לישראל איכות חדשה שטרם נראתה כאן, בתהליך ייצור אינטליגנטי ומדויק להפליא, כזה שלא משאיר מקום לטעויות. מתקן האינדור שלנו מאפשר סטנדרטיזציה ושליטה מלאה בכל הפרמטרים של הגידול, כדי למקסם את פוטנציאל הצמח ולשמור על איכות בלתי מתפשרת של התוצרים שתקבלו מאיתנו.

איכות. זמינות. אמינות - זו האמנות שלנו.

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

הסיפור של Trichome הוא סיפור של חדשנות, יציבות ואמינות. אנחנו מכירים מקרוב את הצרכים של מטופלי הקנאביס ויודעים שהיכולת לחולל שינוי בשוק רווי באכזבות טמונה באיכות ועקביות המוצר שלנו.
מתקן הגידול שלנו מאפשר לנו להעניק למטופלים שקט ויציבות, בזכות סטנדרטיזציה של תהליך הייצור ושליטה מלאה בתוצרי הצמח.

אנחנו משתמשים בתהליכי פרמיום כדי לייצר מוצרי פרמיום.

תפרחות הקנאביס שאנחנו מייצרים הן תצוגת תכלית של הידע שצברנו לאורך שנים של פעילות בתחום, בזכות מומחים בעלי שם עולמי שהכרנו לאורך השנים והפכו לצוות מומחי הקנאביס שלנו. הגענו כדי להוביל את תעשיית הקנאביס בישראל למחוזות חדשים של איכות ולממש מדי יום את כוחו של הצמח לחולל שינוי ולשפר חיים.

למה

למה

trichome

מתקן גידול חדשני וטכנולוגי

אגרו-טק פוגשת פארמה-טק במתקן INDOOR

סטנדרטיזציה בינלאומית

פיתחנו את סביבת הגידול האידיאלית והמתקדמת ביותר לייצור צמח בסטנדרטים בינלאומיים שטרם נראו כאן בישראל

מומחי קנאביס בינלאומיים

הצוות שלנו מורכב ממומחים בעלי ניסיון, ידע ושם עולמי עם ניסיון כולל של 30 שנה בתחום הקנאביס

מתקן INDOOR

לגידול קנאביס רפואי

מתקן INDOOR

לגידול קנאביס רפואי

מתקן INDOOR תעשייתי לייצור וגידול קנאביס רפואי באיכות גבוהה במיוחד, המאפשר שליטה מלאה בתוצרי הצמח. סביבת הגידול החדשנית שבנינו מבוקרת ומפוקחת במתקן ייחודי בן שני מפלסים, המבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק, בדיוק כמו שמגיע לכם.

INDO

מותג פרימיום

TRIPACK

בית האריזה

COLLABORATE

שיתופי פעולה

GROWING

מתקן הגידול